Нажимая на кнопку "Задать вопрос", я даю согласие на обработку персональных данных

Задать вопрос
Задать вопрос
  • 3. Диаграмманы оқы. Сызба бойынша есеп құрастыр. Кері есеп
    құрастырып, оларды шығар.
    16
    15
    14
    1 1 1 1 1
    1
    13
    12
    11
    10
    9
    тауықтың балапаны
    үйректің балапаны
    8
    7
    6
    5
    4
    ? (артық, кем
    3
    2
    1
    1-аула
    2-аула
    асос​

    • 27 May 2021
    • Ответ оставил: lapikeduardoo

    Ответ:

    Пән: Математика

    Сынып 1-сынып

    Күні 12.03.2018 ж

    Мектеп: А. Қарсақбаев атындағы орта мектеп

    Мұғалімнің аты-жөні Даулетбаева Л.А.

    Қатысқандар саны:

    Қатыспағандар саны:

    Сабақ тақырыбы

    Кері есепті құрастыру және шығару.

    Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары

    1.5.1.3**қосынды және қалдықты табуға берілген есептерді талдайды және шығарады, кері есеп құрастырады және шығарады.

    Сабақтың мақсаты

    Берілген есепке кері есептер құрастыру дағдысын қалыптастыруға жағдай жасау.Сызба бойынша есеп құрастыру және есептерге сызба салу.

    Ойлау деңгейлері

    Білу,түсіну, қолдану.

    Бағалау критерийі

    Берілген есепке кері есептер құрастыру дағдысын қалыптастыруға жағдай жасау.Сызба бойынша есеп құрастыру және есептерге сызба салу.

    Тілдік мақсат

    Кері есеп

    Құндылықтарды дарыту

    Өзара сыйластыққа , табиғатты қорғауға тәрбиелеу.

    Пәнаралық байланыстар

    Дүниетану. Жануарлар.

    Бастапқы білім

    Санды қосуға арналған қарапайым есеп

    Сабақ барысы

    Сабақтың жоспарланған кезеңдері

    Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

    Ресурстар

    Сабақтың басы

    1 минут

    4-минут

    Сабақтың ортасы

    10 минут

    Сергіту сәті 1 минут

    Психологиялық ахуал қалыптастыру.

    Өсемiз бiз күлiп-ойнап,

    Он саусақтың саласындай,

    Өсемiз бiз күлiп-ойнап,

    Бiр адамның баласындай.

    Мақсатты жариялау: Кері есеп құрастыруды және шығаруды үйренесің .

    Ұжымдық жұмыс Білу. Түсіну.

    Шешуі: 10+30=40 Шешуі: 40-30=10 Шешуі: 40-10=30

    Қосу амалымен берілген есепке кері есеп азайту амалымен шығарылады.

    1-тапсырма Жұптық жұмыс Білу Түсіну Шығарып көр.

    Сызба бойынша есеп құрастыр.

    Берілген есепке кері есеп құрастырып шығар.

    Шешуі: 13+5=18 Жауабы: Барлығы көжек

    Шешуі: 18-5=13 Жауабы: Бірінші торда 13 көжек

    Шешуі: 18-13=5 Жауабы: Екінші торда 5 көжек

    Дескриптор

    Сызба бойынша есеп құрастырады.

    Берілген есепке кері есеп құрастырып шығарады.

    Ұшты-ұшты.

    Оқулық

    68-69 бет

    суреттер

    7 минут

    2-тапсырма

    Қолдану Топтық жұмыс.

    Сурет бойынша есеп құрастыр және есептерге сызба сал.

    Кері есеп құрастыр шығар.

    1.Шарты: Сатып алды 17 шар, жарылды 6 шар

    2. Сұрағы: Неше шар қалды?

    Шешуі: 17-6 =11 Жауабы: Қалды 11 шар.

    Шешуі: 17-11=6 Жауабы : Жарылды 6 шар.

    Шешуі: 11+6=17 Жауабы : Сатып алды17 шар.

    Дескриптор

    Сурет бойынша есеп құрастырады және есептерге сызба салады.

    Кері есеп құрастырып шығарады.

    Сабақтың соңы

    8 мин

    3-тапсырма Қолдану Дәптермен жұмыс. Кері есепті тап. Есептің шартын оқы және оны шығар.

    Дескриптор

    Кері есепті табады. Есептің шартын оқып және оны шығарады.

    Жұмыс дәптері 65-66 бет

    Кері байланыс

    9 мин

    «Ортадағы қаламсап»

    Саралау –оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз?

    Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?

    Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы

    Құндылықтармен байланыс

    Қ: 15-4 кері есеп құрастыр

    Д : Сурет бойынша есеп құрастыр.Кері есеп құр.

    «Жетістік баспалдағы» арқылы бағалау.

    Өзара сыйластыққа , табиғатты қорғауға тәрбиелеу

    Сабақ бойынша рефлексия

    Сабақ мақсаттары /оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме?

    Жеткізбесе, неліктен?

    Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме?

    Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма?

    Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен?

    Бұл бөлімді сабақ туралы өз пікіріңізді білдіру үшін пайдаланыңыз. Өз сабағыңыз туралы сол жақ бағанда берілген сұрақтарға жауап беріңіз.

    Сабақ бойынша рефлексия

    Сабақ мақсаттары /оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме?

    Жеткізбесе, неліктен?

    Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме?

    Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма?

    Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен?

    Бұл бөлімді сабақ туралы өз пікіріңізді білдіру үшін пайдаланыңыз. Өз сабағыңыз туралы сол жақ бағанда берілген сұрақтарға жауап беріңіз.

    Жалпы баға

    Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?

    1:

    2:

    Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?

    1:

    2:

    Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?

    Пошаговое объяснение:

    • НЕ НАШЛИ ОТВЕТ?
    Если вас не устраивает ответ или его нет, то попробуйте воспользоваться поиском на сайте и найти похожие ответы по предмету школьной программы: математика.
    На сегодняшний день (04.10.2024) наш сайт содержит 16368 вопросов, по теме: математика. Возможно среди них вы найдете подходящий ответ на свой вопрос.
  • Нажимая на кнопку "Ответить на вопрос", я даю согласие на обработку персональных данных

    Ответить на вопрос

Последние опубликованные вопросы

У Маши было 67 одинаковых кубика. Она сложила из них самый большой куб, но остались лишние кубики. Сколько лишних кубиков осталось у Маши? Какое из выражений является отношением двух чисел: 1)48*3 ; 2) 48+3 ; 3) 48-3 ; 4) 48:3 ? Определите расстояние от точки А до прямой ВС на клетчатой бумаге 1 x1 Учёный кот обошол вокруг дуба и вернулься в исходную точку на рисунке показан путь кота вокруг дуба Сторона квадратной клетки равна 1 м найдите длину пути учёного кота ответ дайте в сетрах Памятник чижику-пыжику очень маленькой высоты. Самый старейший фонтан России (в Петергофе) на 2089 см выше чижика-пыжика, но на 80 м ниже Исаакиевского собора. Какова высота чижика, если высота Иса... Памятник чижику-пыжику очень маленькой высоты. Самый старейший фонтан России (в Петергофе) на 2089 см выше чижика-пыжика, но на 80 м ниже Исаакиевского собора. Какова высота чижика, если высота Иса... На тарелке лежало 24 пирожка с капустой и 6 пирожков с вишней.Когда несколько пирожков съели,на тарелке осталось 22 пирожка.Сколько пирожков съели? Первый день продали 36 кг картофеля во второй 1,2 части приданного в первый день, а в третий - 0,65 части проданного в первые 2 дня. Сколько килограммов картофеля продали за три дня? 2/13 всех фруктов состовляют персики сколько кг. Фруктов в магазине если персиков 18 кг. Сколько получится от 1 до 105 В художественной галерее представлено на выставке меньше 200 картин. Сколько картин представлено на выставке, если их число можно разделить поровну на 5, на 2 и на 9, но на 4 оно не делится 💕 2/9всех фруктов состовляют персики. Сколько всего кг фруктов в магазине если персиков 16 кг
*{ message }*